MODERN PRINCESS BLOOMING


ZÁCHVEV SLOBODY…
Modern Princess Blooming je pižmová, ovocná a kvetinová vôňa nasiaknutá chytľavým entuziazmom. Parfumérka Nathalie Lorson o nej hovorí: „Novú modernú princeznú som si predstavovala ako asertívnu, veselú a optimistickú ženu, plnú žiarivej energie, ktorú je odhodlaná rozdávať vôkol seba. Pre mňa je to dobrodružka, ktorá je rovnako sebavedomá, ako aj roztomilá. Preto som novú vôňu zostavila ako elixír kontrastných zmyselných zážitkov: živé vrchné tóny sú vyvážené intenzívnym kvetinovým srdcom, ktoré po sebe zanecháva unikátny podpis jednotlivých kvetín.“ Vôňa sprvoti pôsobí sviežo a evokuje ovocnú dreň: mandarínka a ružový grapefruit dodávajú extra intenzitu tónom ľadového melóna. Počiatočná spontánnosť prechádza do sýteho buketu osmantu, jazmínu a damaskej ruže. Kvetinové tóny sú výrazné a žiarivé, a ich charakter ešte viac umocňuje dotyk cédra a zamatového bieleho pižma.


VÁŠNIVÁ ČERVENÁ…
Od uvedenia prvej vône Modern Princess sa dizajn flakónu vždy opieral o hrdinku tohto príbehu. Flakón pripomína slávnostné šaty a jeho hrdlo zdobí prsteň evokujúci korunu. Moderné je aj prevedenie vonkajšieho balenia. Uvedenie novinky Modern Princess Blooming začína vládou červenej farby... a vládou kvetín. Červená je farbou flakónu, ktorý tak výrazne zmenil svoju doterajšiu priehľadnú podobu. Červená je farbou desiatok kvetov zdobiacich krabičku a vyjadrujúcich pozitívnu náladu vône. Červená je tiež farbou označenia názvu novej vône. Spomedzi všetkých farieb je červená najlepším vyjadrením živého temperamentu modernej princeznej.


AKO KVETINA
Značka Lanvin pri príležitosti uvedenia novej vône odhaľuje reklamnú kampaň, kde novodobú princeznú stvárňuje modelka a influencerka Lena Simonne. Nehľadiac na konvencie a názory iných, užíva si svet slobody a každým svojím krokom ho transformuje a napĺňa poéziou.

LÍNIA
Toaletná voda 30 ml
Toaletná voda 60 ml
Toaletná voda 90 ml
Novú vôňu Modern Princess Blooming nájdete v predaji od februára 2020.
Vzorka zdarma
Skúste nabudúce
Vzorka zdarma
Skúste nabudúce
Vzorka zdarma
Skúste nabudúce
Vzorka zdarma
Skúste nabudúce
Zatočte a vyhrajte!

Toto je vaša šanca vyhrať vzorky Lanvin Modern Princess Blooming.

Naše pravidlá:

  • Vyhrať možno 1-krát
  • Musíte zadať všetky informácie, aby sme mohli odoslať výhru

Blahoželáme vyhrali ste vzorku Lanvin Modern Princess Blooming zdarma

Aby sme vám mohli zaslať vzorku, potrebujeme Vaše údaje na odoslanie vzorky.

GDPR

Ďakujeme, Vaša výhra bude doručená v priebehu niekoľkých dní.